počátek 20. stol. - Housle

Délka, 58 cm, menzura 35,5 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

počátek 20. stol.
22945. Housle
Dražba ukončena:17.10.2018 19:11:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 500 Kč