počátek 20. stol. - Lékárenské figurální váhy

Nejdelší strana: 48 cm

Obecny kov, dřevo, výška 48 cm. Neznačeno.

Pozn.: Mírně poškozeno. Stav odpovídá přiložené fotodokumentaci.

počátek 20. stol.
153568. Lékárenské figurální váhy
Zbývá:8 dnů, 9 hodin
Konec dražby:18.01.2026 21:12:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč