počátek 20. stol. - S panem učitelem na zahradě

Olej na plátně, 41x38 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

počátek 20. stol.
72931. S panem učitelem na zahradě
Dražba ukončena:23.02.2022 23:27:27
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč