podle G.D. Heümanna ryl Sal. Kleiner - Vídeňské dvorské náměstí s Mariánským sloupem a jezuitskou kolejí kolem r. 1750

Mědirytina, 22x3ě cm. Signováno vpravo dole a vlevo dole Podle G.D. Heümanna ryl Sal. Kleiner. Pasparta, sklo.

Pozn.: Mírně poškozeno.

podle G.D. Heümanna ryl Sal. Kleiner
22171. Vídeňské dvorské náměstí s Mariánským sloupem a jezuitskou kolejí kolem r. 1750
Dražba ukončena:20.09.2018 21:52:38
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:1 300 Kč