Podzimek - Pražský motiv

Akvarel, 65x50 cm, signováno vpravo dole Podzimek, rám, zaskleno.

Pozn.: Papír poškozen.

7162. Pražský motiv
Dražba ukončena:26.01.2017 19:06:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč