porcelánka Míšeň - Hráč na hoboj

Porcelán, výška 15 cm. Značeno Míšeň.

Pozn.: Mírně poškozeno.

porcelánka Míšeň
57734. Hráč na hoboj
Dražba ukončena:09.06.2021 19:01:03
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 700 Kč