porcelánka Rosenthal - Dóza s víkem

Nejdelší strana: 26 cm

Porcelán, celková výška 26 cm. Značeno Rosenthal.

Pozn.: Víčko v místě poškozeno.

vydraženo top
porcelánka Rosenthal
105118. Dóza s víkem
Dražba ukončena:05.11.2023 20:45:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 100 Kč