Práce různých malířů - Soubor 5 prací

1. Kompozice - Grafický list, 45x32 cm, nesignováno, nerámováno.
2. Dialog o budoucnosti - Litografie, 44x32 cm, signováno vpravo dole Vajce 91, nerámováno.
3. Tři akty - Kombinovaná technika na lepence, 39x49 cm, signováno vlevo dole Hašek 41, nerámováno.
4. Lodě - Lept, 29x18,5 cm, signováno dole uprostřed Vondrouš 1925, nerámováno.
5. Vamberk - pamětní listina - Mědirytina, 43x48 cm, nerámováno.

Práce různých malířů
2612. Soubor 5 prací
Dražba ukončena:27.05.2015 22:36:27
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:3 000 Kč