Pravděpodobně český malíř 1. poloviny 17. století

49144. Podobizna muže

popis: Olej na mědi, 6x5 cm. Nesignováno. Rám, sklo.

pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 30.09.2020 20:18:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 3 700 Kč