Pravděpodobně český malíř 1. poloviny 17. století - Podobizna muže

Olej na mědi, 6x5 cm. Nesignováno. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pravděpodobně český malíř 1. poloviny 17. století
49144. Podobizna muže
Dražba ukončena:30.09.2020 20:18:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 700 Kč