MENU
Vstup do aukce
145. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
28. dubna 2024 od 20:00
146. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
5. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti (středa 1/2)
29. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a plastiky (čtvrtek 2/2)
30. května 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: MINCE
6. června 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Olej na plátně, 85x105 cm. Nesignováno. Rám.
> zpět na aukční výsledky
pravděpodobně český malíř 2. pol. 20. stol.
25289. Kompozice
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
vydraženo za:
2 900 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
2 900 Kč
limit (29.11.2018 20:44:02)
4434
2 800 Kč
411
2 700 Kč
limit (29.11.2018 20:39:29)
4434
2 600 Kč
411
2 500 Kč
limit (29.11.2018 20:34:49)
4434
2 400 Kč
3889
2 300 Kč
limit (29.11.2018 20:30:44)
4434
2 200 Kč
3889
2 100 Kč
limit (29.11.2018 20:26:29)
4434
2 000 Kč
3889
1 900 Kč
limit (29.11.2018 20:26:08)
4434
1 800 Kč
3889
1 700 Kč
limit (29.11.2018 20:25:52)
4434
1 600 Kč
3889
1 500 Kč
limit (29.11.2018 20:25:39)
4434
1 400 Kč
3889
1 300 Kč
limit (29.11.2018 20:21:31)
4434
1 200 Kč
3889
1 100 Kč
4434
1 000 Kč
1185