pravděpodobně český malíř 2. pol. 20. stol. - Kompozice

Olej na plátně, 85x105 cm. Nesignováno. Rám.

pravděpodobně český malíř 2. pol. 20. stol.
25289. Kompozice
Dražba ukončena:29.11.2018 20:49:03
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 900 Kč