pravděpodobně Emil Horálek - Opona

Kresba, 57x84 cm. Nesignováno. Rám, pasparta.

Pozn.: Rám i papír mírně poškozeny. Zezadu přípis Holárek.

pravděpodobně Emil Horálek
25301. Opona
Dražba ukončena:29.11.2018 20:33:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 700 Kč