pravděpodobně Jaromír M. Nový - Loďka u stavení

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 47x62 cm. Signováno vpravo dole pravděpodobně Jaromír M. Nový. Rám.

Pozn.: Rám poškozen.

pravděpodobně Jaromír M. Nový
25242. Loďka u stavení
Dražba ukončena:29.11.2018 19:43:33
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:2 200 Kč