pravděpodobně mnichovský malíř konce 19. stol. - 2 kolorované kresby

Obě 18x29 cm, obě signovány vlevo dole nečitelné, rám, zaskleno.

pravděpodobně mnichovský malíř konce 19. stol.
3895. 2 kolorované kresby
Dražba ukončena:28.01.2016 22:05:56
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 100 Kč