Pravděpodobně středoevropský malíř 1. pol. 19. stol.

306214. Portrét muže

popis: Olej na dřevě, 11x10 cm. Nesignováno. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 25.09.2020 20:00:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 800 Kč