Pravděpodobně středoevropský malíř 1. pol. 19. stol. - Portrét muže

Olej na dřevě, 11x10 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pravděpodobně středoevropský malíř 1. pol. 19. stol.
306214. Portrét muže
Dražba ukončena:25.09.2020 20:00:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč