pravděpodobně Tibet 19. stol. - Božstva Tanka

Malba na tkanině, 66x46 cm. Rám, sklo.

Pozn.: Mírně poškozeno.

pravděpodobně Tibet 19. stol.
31117. Božstva Tanka
Dražba ukončena:25.04.2019 18:10:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:6 500 Kč