přelom 19. - 20. stol. - 5 mocca šálků s cukřenkou

Porcelán, ruční malba. Značeno Míšeň.

Pozn.: Mírně poškozeno.

přelom 19. - 20. stol.
50042. 5 mocca šálků s cukřenkou
Dražba ukončena:07.10.2020 23:35:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:5 500 Kč