přelom 19. - 20. stol. - Hodiny nástěnné I.

Délka 75 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno. Bez záruky chodu.

přelom 19. - 20. stol.
91205. Hodiny nástěnné I.
Dražba ukončena:05.03.2023 20:59:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 600 Kč