přelom 19. - 20. stol. - Párové vázy

Sklo, výška 26 cm. Neznačeno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

přelom 19. - 20. stol.
50030. Párové vázy
Dražba ukončena:07.10.2020 23:27:45
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:6 000 Kč