Přemysl Gráf - Moudrá hra

Olej na plátně, 80x90 cm. Signováno vpravo dole P. Gráf 2023. Nerámováno.

Nejdelší strana: 90 cm

o autorovi: Výtvarník z jižních Čech, maluje ve stylu surrealismu, používá fantasijní náměty. Jeho výtvarnými technikami jsou olejomalba, kresba fixou, suchý pastel, akvarel, modeluje figurky. Je členem Prácheňské umělecké besedy, vystavuje samostatně i na kolektivních výstavách.

104206. Moudrá hra
Dražba ukončena:26.10.2023 22:19:55
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:3 200 Kč