Přemysl Gráf - Tencí lidé

Olej na plátně, 80x70 cm. Signováno vpravo dole P. Gráf 2023. Nerámováno.

Nejdelší strana: 80 cm

o autorovi: Výtvarník z jižních Čech, maluje ve stylu surrealismu, používá fantasijní náměty. Jeho výtvarnými technikami jsou olejomalba, kresba fixou, suchý pastel, akvarel, modeluje figurky. Je členem Prácheňské umělecké besedy, vystavuje samostatně i na kolektivních výstavách.

105332. Tencí lidé
Dražba ukončena:16.11.2023 20:52:36
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:3 100 Kč

3 100 Kč 16.11.2023 20:49:36 12714
3 000 Kč 05.11.2023 9:27:55 489