Přemysl Straka - V parku

Olej na sololitu, 40x50 cm. Signováno vlevo dole Straka Rámováno.

Nejdelší strana: 64 cm

o autorovi: 1926-2003
Narodil se v Terezíně. Studoval soukromě v Německu, Itálii a Izraeli. Ve své tvorbě se zabýval abstrakcí, figurální malbou a velkým zdrojem inspirace mu byla příroda.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 12 000 Kč.

Přemysl Straka
94233. V parku
Dražba ukončena:30.04.2023 20:54:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 200 Kč