Qi Baishi - Divoká kachna

Dřevořez, 30x19 cm. Značeno. Rám, sklo.

o autorovi: 1864 – 1957
Čínský malíř, kaligraf, řezbář a básník. Měl mimořádný vliv na formování čínského malířského stylu 20. století.

59571. Divoká kachna
Dražba ukončena:13.05.2021 20:28:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 200 Kč