R. Helmer - Žně

Olej na plátně, 75x100 cm. Signováno vpravo dole R. Helmer. Nerámováno.

Nejdelší strana: 100 cm

R. Helmer
94181. Žně
Dražba ukončena:30.04.2023 20:28:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 500 Kč