R. Hrubý - Konvolut 2 obrazů - Šeříky a Krajina

Oleje na plátně, 45x40 cm a 45x65 cm. Oba signovány R. Hrubý. Rámovány.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

R. Hrubý
307395. Konvolut 2 obrazů - Šeříky a Krajina
Dražba ukončena:23.01.2021 20:03:00
Vyvolávací cena:500 Kč
nebylo vydraženo