R. Potter - Jsme rodina

Olej na plátně, 90x120 cm. Signováno vpravo dole R. Potter. Nerámováno.

R. Potter
306287. Jsme rodina
Dražba ukončena:04.10.2020 20:03:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 200 Kč