R. Rigoli - Benátky

Olej na plátně, 28x40 cm. Signováno vpravo dole R. Rigoli. Rám.

22781. Benátky
Dražba ukončena:27.09.2018 21:31:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 500 Kč