R. Rigoli - Benátky

Olej na plátně, 28x40 cm. Signováno vpravo dole R. Rigoli. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

37859. Benátky
Dražba ukončena:27.11.2019 19:13:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 200 Kč