R. Rigoli

37859. Benátky

popis: Olej na plátně, 28x40 cm. Signováno vpravo dole R. Rigoli. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

zbývá: 8 dnů, 19 hodin

konec dražby: 27.11.2019 19:13:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 2 200 Kč