Radek Burýšek - Kompozice s vlákny

Akryl na plátně, 50x70 cm. Signováno vzadu Radek Burýšek. Rámováno.

Nejdelší strana: 75 cm

o autorovi: 1963
Malíř. S velkoformátovou olejomalbou picassovského typu začínal již v 80. letech. Zpočátku ovlivněn kubismem, později si vypracoval vlastní abstraktní styl.

92622. Kompozice s vlákny
Dražba ukončena:12.04.2023 21:17:05
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 100 Kč