Raimund Ondráček - Kotvící bárky

Olej na kartonu, 26x34 cm, signováno vlevo dole Raymond 89 a vpravo dole Ondráček 89, rám.

1913, Líšeň u Brna
Žák grafické speciálky v Brně (prof. Dillinger). Poté studia na AVU (1937-1940; prof. Šimon, Pukla). Zabýval se především volnou grafikou a církevním uměním.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

6096. Kotvící bárky
Dražba ukončena:27.10.2016 18:50:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 100 Kč