Raimund Ondráček - Dívčí akt v křesle

Olej na plátně, 80x100 cm, signováno vlevo nahoře Ondráček 83, rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1913 - 2011

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 26 000 Kč

10801. Dívčí akt v křesle
Dražba ukončena:01.06.2017 20:05:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 500 Kč