Raimund Ondráček - Stojící dívčí akt

Olej na plátně, 100x80 cm, signováno vlevo dole Raymund 79, rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1913 - 2011

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 26 000 Kč

10485. Stojící dívčí akt
Dražba ukončena:31.05.2017 19:42:36
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 300 Kč