Rakousko - Uhersko po roce 1900 - Dáma s kyticí

Keramika, výška 31 cm. Číslováno, neznačeno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Rakousko - Uhersko po roce 1900
303745. Dáma s kyticí
Dražba ukončena:22.02.2020 20:22:39
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 800 Kč