Rakousko 1. polovina 20. století - Toaletní zrcátko- Rakouská jízda

Konstrukce z obecného kovu s montážemi zrcátka a skleněné emailované misky. Výška 43 cm. Neznačeno.

Pozn.: Zrcátko poškozeno, nekompletní, mírně poškozeno.

Rakousko 1. polovina 20. století
55489. Toaletní zrcátko- Rakouská jízda
Dražba ukončena:03.03.2021 20:37:34
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 000 Kč