rakouský malíř 2. pol. 19. stol. - Krajina s jezerem

Olej na plátně, 28x40 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

rakouský malíř 2. pol. 19. stol.
49080. Krajina s jezerem
Dražba ukončena:30.09.2020 19:14:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 200 Kč