rakouský malíř 2. pol. 19. stol.

49080. Krajina s jezerem

popis: Olej na plátně, 28x40 cm. Nesignováno. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 30.09.2020 19:14:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 1 200 Kč