Rakouský malíř konce 19. stol. - Alpská krajina

Olej na plátně, 48x70 cm. Signováno vlevo dole nečitelně. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

Nejdelší strana: 94 cm

Rakouský malíř konce 19. stol.
104046. Alpská krajina
Dražba ukončena:25.10.2023 22:10:09
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:4 700 Kč