Raphael Morghen - Thalie

Lept, 18. století, 33x26 cm. Ryl Raphael Morghen. Rám, pasparta, sklo. Překlad latinského nápisu: Staří Řekové vytvořili dvě krásné Thalie, tato je v našem Latiu stvořena krásnější.

Pozn.: Papír mírně poškozen.

Raphael Morghen
31574. Thalie
Dražba ukončena:15.05.2019 18:37:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:3 200 Kč