Lept, 18. století, 33x26 cm. Ryl Raphael Morghen. Rám, pasparta, sklo. Překlad latinského nápisu: Staří Řekové vytvořili dvě krásné Thalie, tato je v našem Latiu stvořena krásnější. Pozn.: Papír mírně poškozen.