Rembradt Harmenszoon Van Rijn - Rada starších

Lept, 15x20 cm. Signováno dole uprostřed Rembrandt. Rám, sklo.

Pozn.: Rám poškozen. Novější otisk, 50. léta 20. stol.

Rembradt Harmenszoon Van Rijn
45893. Rada starších
Dražba ukončena:10.06.2020 19:33:56
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:6 000 Kč