Rembradt Harmenszoon Van Rijn

45893. Rada starších

popis: Lept, 15x20 cm. Signováno dole uprostřed Rembrandt. Rám, sklo.

Pozn.: Rám poškozen. Novější otisk, 50. léta 20. stol.

zbývá: 9 dnů, 21 hodin

konec dražby: 10.06.2020 19:33:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 3 500 Kč