Rembrandt van Rijn, P. Gavarni, T. Lawrence, J. M. Whistler, L. Carracio, A. Deveria, E. J. Pigal a další - Konvolut 23 grafických listů

Různé grafické techniky, od 56x42 cm do 16x12 cm. 5x pasparta, 18x volné listy. Většina signována. Konec 19. - začátek 20. stol.

Pozn.: Mírně poškozeno, některé poškozeny.

Rembrandt van Rijn, P. Gavarni, T. Lawrence, J. M. Whistler, L. Carracio, A. Deveria, E. J. Pigal a další
60489. Konvolut 23 grafických listů
Dražba ukončena:17.06.2021 20:20:57
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 900 Kč