René Magritte - Dívčí torzo

Litografie, 15x21 cm. Signováno vpravo dole Magritte. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1898 – 1967
Belgický surrealistický malíř.

34584. Dívčí torzo
Dražba ukončena:19.09.2019 19:40:58
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:3 700 Kč