René Magritte

39177. Dvě postavy

popis: Litografie, 15x21 cm. Signováno vpravo dole Magritte. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Signováno pravděpodobně ne rukou autora.

dražba ukončena: 15.01.2020 19:55:42

vyvolávací cena: 700 Kč

vydraženo za: 4 100 Kč