René Magritte - Dvě postavy

Litografie, 15x21 cm. Signováno vpravo dole Magritte. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Signováno pravděpodobně ne rukou autora.

o autorovi: 1898 – 1967
Belgický surrealistický malíř.

39177. Dvě postavy
Dražba ukončena:15.01.2020 19:55:42
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:4 100 Kč