MENU
Vstup do aukce
145. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
28. dubna 2024 od 20:00
146. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
5. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti (středa 1/2)
29. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a plastiky (čtvrtek 2/2)
30. května 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: MINCE
6. června 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Stav:
Mírně poškozeno.
> zpět na aukční výsledky
Neznámý autor
108242. Revolver systému lefaucheux, značeno Acierfondu
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
vydraženo za:
4 200 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
4 200 Kč
limit (31.01.2024 20:09:10)
4160
4 100 Kč
5277
4 000 Kč
limit (31.01.2024 20:08:26)
4160
3 900 Kč
5277
3 800 Kč
limit (31.01.2024 20:05:49)
4160
3 700 Kč
5327
3 600 Kč
limit (31.01.2024 20:05:41)
4160
3 500 Kč
5327
3 400 Kč
limit (31.01.2024 20:05:31)
4160
3 300 Kč
5327
3 200 Kč
limit (30.01.2024 4:44:57)
4160
3 100 Kč
1037
3 000 Kč
279