R. F. Najman

306568. Cesta v krajině

popis: Olej na kartonu, 48x70 cm. Signováno vlevo dole Rudolf Najman 1923. Rámováno.

pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

dražba ukončena: 09.11.2020 20:06:41

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč 09.11.2020 20:01:41 4156