Richard Lauda

40784. Chalupa

popis: Olej na plátně, 36x51 cm. Signováno vlevo dole R. Lauda. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 22 000 Kč

zbývá:

konec dražby: 26.02.2020 19:33:00

vyvolávací cena: 700 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 600 Kč