Richard Lux - Die Donau bei Persenbeug

Lept, 22x46 cm. Neznačeno. Volný list.

Pozn.: List mírně poškozen.

56864. Die Donau bei Persenbeug
Dražba ukončena:17.03.2021 21:13:00
Vyvolávací cena:500 Kč
nebylo vydraženo