Kombinovaná technika, 26x75 cm. Nesignováno. Pozn.: Poškozeno.
o autorovi: 1940 – 2006 Architekt, malíř. Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 27 000 Kč.