Richard Taubenek - Kompozice

Kombinovaná technika, 26x75 cm. Nesignováno.

Pozn.: Poškozeno.

o autorovi: 1940 – 2006
Architekt, malíř.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 27 000 Kč.

Richard Taubenek
27004. Kompozice
Dražba ukončena:30.01.2019 18:32:13
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:3 100 Kč