Richard Teschner - Křižovnické náměstí

Lept s akvatintou, 36x31 cm. Signováno vpravo dole Rich. Teschner. Rám, sklo.

Pozn.: Rám poškozen. Papír mírně poškozen.

o autorovi: 1879 – 1948
Grafik, malíř, loutkař, řezbář, dekoratér, scénograf, libretista i hudební skladatel. Studoval AVU v Praze v ateliéru Václava Brožíka.

45974. Křižovnické náměstí
Dražba ukončena:10.06.2020 21:14:58
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 400 Kč