Ringelsberg - Praha

Olej na plátně, 42x29 cm, signováno vlevo dole Ringelsberg 1922, rám.

11896. Praha
Dražba ukončena:29.06.2017 18:29:19
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:7 500 Kč