Robert de Vaugondy Geog. - Mapa - Germania Antiqua

Kolorovaná mědirytina, 49x60 cm. Datováno 1756. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen. Mapa mírně poškozena stářím.

Robert de Vaugondy Geog.
73491. Mapa - Germania Antiqua
Dražba ukončena:16.03.2022 21:28:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 600 Kč