Roland Topor - Dvojice

Koláž + akvarel, 44x52 cm. Nesignováno. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

Roland Topor
19793. Dvojice
Dražba ukončena:26.04.2018 18:32:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:4 700 Kč