Olej na plátně, 70x50 cm. Nesignováno. Nerámováno.
Nejdelší strana: 70 cm
o autorovi: 1990
Módní návrhářka, modelka. Vystudovala školu Art Econ pro užité umění ve spojení s ekonomikou. Malovat začala v r. 2017. Je umělkyně pohybující se na pomezí výtvarného umění a módy. Má za sebou úspěšnou kariéru modelky působící ve významných světových agenturách. Zkušenosti, které si přinesla ze světa se odrážejí ve znalosti lidí a povah, proto její tvorba má většinou portrétní a figurální polohu. Její další obrazy mají ezoterický charakter, odkazují k hinduistickým zobrazovacím narativům či
estetice New Age. Vizualizací jejího
"vnitřního" světa se na diváky přenáší energetické léčivé pole, kterým dokáže svět kolem sebe uzdravovat. Její malba je zastoupena v domácích i zahraničních sbírkách. Prezentovala se též v publikaci současného umění Generace N.